Duda Bezczelnie Smaczne to wędliny, które nie znają kompromisu!

Bijemy na głowę konkurencję, gdyż nie uznajemy półśrodków i serwujemy Ci najlepsze mięso, jakie w życiu jadłeś. Nie ściemniamy – przekonaj się o tym sam!

Tradycyjna Receptura

Nasze wędliny są tak bezczelnie smaczne, że nie będziesz w stanie się od nich oderwać! Sukces zawdzięczamy rewelacyjnej recepturze, nad którą w pocie czoła pracujemy od lat, krok po kroku doprowadzając ją do doskonałości. Wielu próbowało odkryć naszą tajemnicę, lecz tylko my wiemy jak przygotowywać najlepsze wyroby na rynku.

wędliny duda bezczlenie smaczne

Najwyższa jakość

bez-glutenuNajlepsze mięso od sprawdzonych dostawców – oto klucz do sukcesu naszych wędlin. Nigdy nie idziemy na ustępstwa jeśli chodzi o jakość surowców, których używamy w naszych produktach. To dlatego na ich widok z zachwytu cieknie Ci ślinka! Duda Bezczelnie Smaczne to nasze oczko w głowie, więc nigdy nie używamy w niej glutaminianu sodu, fosforanów, ani barwników, które sztucznie poprawiają smak i zapach wyrobów. My ich nie potrzebujemy ponieważ nasze wędliny i tak są najlepsze. Tradycyjna polska kiełbasa ekologiczna to nasza największa duma!

Technologia i tradycje

Chcemy, by nasze produkty zawsze spełniały najwyższe standardy jakości, dlatego nigdy nie odpuszczamy! Mamy oko na nowe technologie i nie wahamy się ich używać, by dać Ci najlepsze wędliny na rynku. Stawiamy na wysoką mięsność oraz trwałość, którą osiągamy dzięki unikalnemu sposobowi obróbki termicznej.

Najpierw przygotowujemy farsz, z odpowiednio zmielonego mięsa, do którego dodajemy przyprawy według naszej sekretnej receptury. Następnie nadziewamy nim jelita wieprzowe. Tak przygotowane starannie wędzimy i suszymy, by zachwycić Cię niespotykaną kruchością, smakiem i zapachem. By zapewnić produktom długą świeżość, korzystamy z nowoczesnych metod pakowania. Dzięki nim możesz dłużej cieszyć się wyjątkowym smakiem wędlin Duda Bezczelnie Smaczne!